30/11/12

Medalla d'Honor de BarcelonaAquest dimecres 27 de novembre al Saló de Cent de l'Ajuntament de Barcelona la Fundació Cultural d'Hostafrancs ha rebut la medalla d'Honor de la ciutat en reconeixement de la seva tasca educativa, cultural i de catalanitat, iniciada fa més de cent anys, al servei del barri d'Hostafrancs.

Tots estem molt contents per haver rebut aquest guardó i per celebrar-ho aquest dissabte dia 1 de desembre a al plaça Joan Pelegrí els monitors i monitores del Centre Montserrat Xavier, de 10:30 a 13:00, organitzaran uns jocs per als infants del barri i s'oferirà una xocolata desfeta i pastes per tothom. Tots hi esteu convidats!! 

D'aquest manera volem agrair el premi que la Ciutat de Barcelona ens ha atorgat a tots aquells que al llarg de 108 anys han format part de la nostra entitat. Gràcies a tots!

Cap comentari:

Publica un comentari